top of page

Hakkımızda

MSC OTO YEDEK PARÇA olarak, otomotiv sektörünün lider firmalarından biri olan Renault markasının, global olarak talep edilen tüm orijinal ve satış sonrası yedek parçalarının tedariğini, ekonomik çözümler ve geniş bir malzeme yelpazesi sunarak siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Aynı zamanda sektörün tüm teknolojik gelişmelerini ve yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize her zaman en güncel hizmet standartlarını sunuyoruz. 

 

MSC OTO YEDEK PARÇA'nın yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerinin ortak veya farklı beklentilerini tam olarak anlayabilen nitelikli, eğitimli ve deneyimli kadrosu ile müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya odaklanıyoruz.

 

Avantajlı fiyat politikamızı, MSC OTO YEDEK PARÇA'nın geniş ürün yelpazesi ve müşterilerimizin özel sistemimiz ile kolayca ulaşabileceği kullanışlı web sitemiz ile birleştirerek otomotiv dünyasının en güvenilir ve yenilikçi çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.

 

Dünya çapında ve Türkiye'de faaliyet göstermekte olan Renault otomotiv markasının resmi bayileri ve seçkin tedarikçi ağı ile çalışan firmamız, özenle hazırlanmış online satış mağazamız ile müşterilerimize araçları için bire bir uyumlu orijinal yedek parçaları hızlı, güvenli ve satış sonrası destek hizmetleri ile sunarak sektörde lider konumda yer almaya devam edecektir.

bottom of page